Recepty

Afrodiziakální

Pokrmy s afrodiziakálními účinky obsahující nejčastěji cukr, mušle, maso, bylinky a skořici. Tato přírodní afrodiziaka jsou schopná navodit večer plný lásky, romantiky a vášně, aniž byste museli sahat po chemicky vyrobených preparátech.

Fitness

Zdravé fitness potraviny obsahují dostatečné množství bílkovin, zeleniny a ovoce a mají vyvážený obsah sacharidů a tuků. Mezi nejlepší spalovače tuků patří mořské plody, ryby, krocan, ovesné vločky, luštěniny, papričky i zelené sójové boby, zahrňte je tedy do svého jídelníčku a buďte fit.

Labužnické

Patříte mezi labužníky, kteří rádi rozjímají nad výbornými pokrmy? Pak si dopřejte výbornou paellu, hovězí steaky, jehněčí s lilkem, králíka na víně či ryby připravené dle originálních španělských receptur. Nezapomeňte ani na typické předkrmy a lahodné dezerty a vychutnejte si jedinečné chutě od začátku až do konce.

Posilující

Cítíte se slabí a bez energie? Dejte si vydatné jídlo, které vás postaví na nohy. Začněte silnou knedlíčkovou, cibulovou nebo česnekovou polévkou, pokračujte kvalitním masem s bramborami či pravou kastilskou paellou a na závěr si dopřejte sladký marcipán. Tyto energeticky vydatné potraviny vás rychle nabudí a dodají vám sílu.

Romantické

Plánujete romantickou večeři ve dvou? Připravte nápadité menu plné překvapení. Příjemnou atmosféru jistě navodíte delikatesními kalamárami, krevetami s jamónem nebo dušeným pstruhem na víně. Pokračujte marcipánovými buchtičkami, baskickým dortem či horkým nugátem a romantický večer se stane jedinečným zážitkem.

Nové recepty

Tresku dáme vařit v hrnci cca 20 minut. Poté vyjmeme, osušíme a rozdrobíme na kousky, vybereme kosti. Vodu v hrnci...
Do hrnce dáme olej a osmahneme na něm nakrájenou cibulku. Přidáme rýži, orestujeme a podlijeme vodou. Osolíme, opepříme...
Jehněčí plec si rozporcujeme na menší kousky a dáme do hrnce na sádlo. Lehce osmahneme, přidáme nakrájenou cibulku a...
Maso očistíme a zbavíme tučných částí a šlach, tyto odřezky odložíme. Jinak panenku necháme vcelku a tento kus masa...